APPLE MWV33TU/A iMac M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 512 GB SSD 24" - MAVİ BilM07
 Siparişiniz 1-3 İş Günü İçerisinde İçinde Kargoya Verilir.
  • 95.900,00TL
  48 kez incelendi     0 Favori
Siparişleriniz Mağazamız tarafından KARGO'ya verilir.
iMac M4 Özellikleri
APPLE MWV33TU/A iMac M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 512 GB SSD 24" - MAVİ
iMac
24 inç iMac
M4 çip
iMac. İnanıllllllmaz.
iMac. Hepsi-bir-arada. Ve bir başka.
iMac, hayallerinizdeki hepsi-bir-arada masaüstü bilgisayar. M4 çip ile süper güçlü. İnternette gezinmeyi de aynı anda birden çok uygulamada çalışmayı da şimdi çok hızlı hale getiriyor. İkonik tasarımıyla göz alıcı 24 inç 4.5K Retina ekranı,1 gelişmiş kamerası, mikrofonları ve hoparlörleriyle iMac hem iş hem de eğlence için mükemmel.
Temel özellikler:
GÖZ ALICI BİR EKRAN - 24 inç 4.5K Retina ekran, 500 nit parlaklık ve bir milyar renk desteği sunuyor.
Yasal açıklamalar
1.Diyagonal olarak ölçüldüğünde ekranın gerçek boyutu 23.5 inçtir.
4. FaceTime özelliği her ülkede veya her bölgede kullanılamayabilir.
5. Wi-Fi 6E kablosuz bağlantı, bu teknolojiyi destekleyen ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir
Veri bulunamadı
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Benzer Ürünler
APPLE MD3H4TU/A iMac Nano-Texture M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 256 GB SSD 24&q…
iMac M4 ÖzellikleriiMac 24 inç iMac M4 çip iMac. İnanıllllllmaz. iMac. Hepsi-bir..
95.999,00TL
APPLE MWUF3TU/A iMac M4 8C CPU 8C GPU 16 GB 256 GB SSD 24" - MAVİ…
CASPER Nirvana AIO A800 İ3 1315U 3.3GHZ 8GB 250GB SSD INTEL UHD WIN11 23.…
Nirvana AIO A800 Masaüstü Bilgisayar ÖzellikleriCASPER NİRVANA AIO A800 Her Şarta Dayanıklı, He..
ASUS V400 AiO INTEL CORE İ7 13620H 2.4 GHZ 16 GB 512 GB SSD INTEL UHD WIN…