APPLE MWV33TU/A iMac M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 512 GB SSD 24" - MAVİ BilM07
 Siparişiniz 1-3 İş Günü İçerisinde İçinde Kargoya Verilir.
  • 95.900,00TL
  47 kez incelendi     0 Favori
Siparişleriniz Mağazamız tarafından KARGO'ya verilir.
iMac M4 Özellikleri
APPLE MWV33TU/A iMac M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 512 GB SSD 24" - MAVİ
iMac
24 inç iMac
M4 çip
iMac. İnanıllllllmaz.
iMac. Hepsi-bir-arada. Ve bir başka.
iMac, hayallerinizdeki hepsi-bir-arada masaüstü bilgisayar. M4 çip ile süper güçlü. İnternette gezinmeyi de aynı anda birden çok uygulamada çalışmayı da şimdi çok hızlı hale getiriyor. İkonik tasarımıyla göz alıcı 24 inç 4.5K Retina ekranı,1 gelişmiş kamerası, mikrofonları ve hoparlörleriyle iMac hem iş hem de eğlence için mükemmel.
Temel özellikler:
GÖZ ALICI BİR EKRAN - 24 inç 4.5K Retina ekran, 500 nit parlaklık ve bir milyar renk desteği sunuyor.
Yasal açıklamalar
1.Diyagonal olarak ölçüldüğünde ekranın gerçek boyutu 23.5 inçtir.
4. FaceTime özelliği her ülkede veya her bölgede kullanılamayabilir.
5. Wi-Fi 6E kablosuz bağlantı, bu teknolojiyi destekleyen ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir
Veri bulunamadı
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Benzer Ürünler
LENOVO AIO INTEL CORE İ5 13420H 2.1 GHZ 8 GB 512 GB SSD INTEL UHD WIN11 2…
38.500,00TL
CASPER Nirvana AIO A800 İ3 1315U 3.3GHZ 8GB 250GB SSD INTEL UHD WIN11 23.…
Nirvana AIO A800 Masaüstü Bilgisayar ÖzellikleriCASPER NİRVANA AIO A800 Her Şarta Dayanıklı, He..
APPLE MWUV3TU/A iMac M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 512 GB SSD 24" - GÜMÜ…
iMac M4 ÖzellikleriiMac 24 inç iMac M4 çip iMac. İnanıllllllmaz. iMac. Hepsi-bir..
APPLE MWV03TU/A iMac M4 10C CPU 10C GPU 16 GB 512 GB SSD 24" - YEŞİ…
LENOVO YOGA AIO CORE ULTRA 7 255H 2.0GHZ 16GB 1TB SSD INTEL ARC 140T WIN11…
LENOVO YOGA AIO CORE ULTRA 7 255H 2.0GHZ 16GB 1TB SSD INTEL ARC 140T WIN11 27" ÖZELLİKLERİLENOVO F0J..
MSI MPG INFINITE X3 AI ULTRA 9 285K 2.7 GHZ 64 GB 1 TB SSD 32 GB NVDIA RTX…